Álláshirdetés HR munkatárs pozícióra

19/08/28 szerda
ujnemzedek.hu

Az Új Nemzedék Központból kiváló Nemzeti Tehetség Központ Nonprofit Kft.

új kollégát keres HR munkatárs pozícióra.

Főbb feladatok, munkák:

A budapesti központban felmerülő humánerőforrás gazdálkodással kapcsolatos adminisztrációs  feladatok ellátásában való részvétel, különösen:

  • munkavállalók beléptetése és kiléptetése, az ezzel kapcsolatos dokumentációk kezelése;
  • munkavállalók jelenlétével, azok igazolásával kapcsolatos feladatok elvégzése;
  • a munkaviszonyt érintő feladatok adminisztrációs elvégzése (táppénzt megalapozó iratok adminisztrációja, stb);
  • a munkajogviszonyt megalapozó szerződések dokumentumok pontos adminisztrációja kezelése;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú végzettség;
  • empatikus, szolgáltatás centrikus beállítottság, hasonló területen ( vezetői támogatás, kiemelt asszisztensi feladatok ellátása területén szerzett tapasztalat;
  • képesség több feladat párhuzamos végrehajtására; csapatban dolgozásra;
  • precíz, gyors munkavégzés, határidők pontos betartása;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szakmai jártasság, szakmai végzettség;
  • uniós projektekben szerzett tapasztalat;

Amit mi kínálunk:

  • versenyképes jövedelem;
  • dinamikus, fiatalos csapat;

Jogviszony típusa: határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony

Munkavégzés helye: Budapest, belvároshoz közeli, tömegközlekedéssel jól elérhető

Munkába állás kezdete: azonnal

Fizetési igénnyel ellátott, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a hr@unp.hu e-mail címre várjuk "HR munkatárs" megjelöléssel.